Suvelaagrid

Haara nüüd võimalusest kinni ja tule suvelaagrisse!

Laste Erahuvikool Let´s speak English kutsub 6-13 aastaseid lapsi suvisesse keele- ja looduslaagrisse!
Laager toimub 2.-6. juuli ja 30.juuli–4. august Rae koolis (

Inglise keele õppe teeb vaheldusrikkaks suur loodusõppe osakaal ning tegevused aktiivõppe meetodil ehk läbi praktiliste tegevuste: keelemängud, õppekäigud, loovülesanded, laulud, sportlikud tegevused ja draamaõpe. Keskendume eelkõige suhtluskeele arendamisele.

Suvelaager lõppeb ingliskeelse näidendi esitamisega vanematele ning iga laps saab kaasa isikliku väikese looduskogu, mille osad kogutakse õppekäikudel ning kohapeal. Õpitakse tundma põhilisi lilli, putukaid, puid ja põõsaid ning linde. Tutvume ka kohaliku talueluga ning käime lehmalaudas uudistamas.

Toitlustajaks on kohalik ettevõte Maheleib, sööme iga päev sooja toitu.

Õpetajateks on Rocca al Mare kooli inglise keele ning Kadrioru Saksa Gümnaasiumi loodusõpetuse õpetajad, kes omavad pikaajalist töökogemust alghariduse vallas.

Hind 135,00 €

LAAGRI AJAKAVA

Kogunemine Rae kooli juures kell 9:00-9:30

Laagri päev lõppeb kell 17:00
1 ööbimine: neljapäev vastu reedet

Tegevused toimuvad gruppides. Grupid vahetuvad pärast lõunasööki. Mõlemad grupid saavad võrdselt kõiki tegevusi. Päev algab ja lõppeb ühistegevustega, hommikul üldjuhul koolimajas sees, pärastlõunal ümber lõkke.

Esmaspäev

Kogunemine Rae koolimaja juures. Ühistegevused nii eesti kui inglise keeles. Tutvumine laagripaigaga. Laagri nime ja logo konkurss. Laagrilipu valmistamine. Tutvumismängud ja väike uudistusretk ümber koolimaja. Retke käigus uurime, mis lilled koolimaja ümbruses meie silma rõõmustavad. Seame valmis looduskogu vahendid, tutvume prepareerimise tehnikatega. Õppimismängud vahelduvad loovtöödega.
Inglise keel õppimine läbi mängulise ja interaktiivse tegevuse. Töölehed.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks

Pärastlõunal tegevused gruppides (inglise keel/loodusõpe).
Õhtuoode, lõkke tegemise koolitus

Teisipäev

Ühisretk Pajupea talu lehmalauta, tutvume sealse eluoluga ja talutöödega. Õpime taluloomade nimetusi ka inglise keeles ning laulame taluloomadest kirjutatud  lastelaule mõlemas keeles. Matk Rae koolimaja juurest sihtkohta ja tagasi.

Lõuna ja vaba aeg

Pärastlõunal tegevused gruppides:
Inglise keele igapäevane suhtluskeel. Näidendi tutvustamine ja rollide jagamine.  Keelelised tegevused läbi mängude ja loovuse. Tegevused toimuvad kahes väikegrupis.

Õhtuoode, lõke

Kolmapäev

Inglise keel: Näidendi harjutamine ja lavastamine. Interaktiivsed harjutused sõnavara kinnistamiseks.
Loodusõpe:   Linnuõppepäev. Kuulame ja vaatleme lähiümbruskonna linnukesi. Õpime kasutama binoklit. Vaatame, millest on tehtud linnupesad. Täiendame oma looduskollektsiooni (linnusuled jmt mida leiame). Pärast väike kunstiprojekt meisterdamiseks.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks.

Pärastlõunal: grupid vahetuvad
Õhtuoode, lõke

Neljapäev

Inglise keel: Lühikese multifilmi monteerimine interaktiivsel meetodil. Näidendi proov ja õpitu kinnistamine loovtööde abil. Keelelised tegevused läbi mängude ja loovuse.
Loodusõpe: Selgrootute loomade päev. Vaatame ja uurime, kes elavad rohu sees, kes lendavad õhus ning keda leiame mulla seest. Kahvapüük Pirita jõemudast. Selgrootute uurimine mikroskoobiga. Kunsti ja loovuse projekt nähtu kinnistamiseks.

Ühine lõkkeõhtu

ÖÖ KOOLIMAJAS ☺ Kaasa magamiskotid ja magamisalused!
Hämaraliblikate jt putukate öine püük valgele kangale
Nahkhiirteretk koolimaja ümbruses

Öörahu: 23:00

Reede

Ühistegevused mõlemas keeles. Kokkuvõtete tegemine. Näidendi peaproov ja looduskogude ning meisterduste esitamine näituseks. Koolimaja kaunistamine. Lammaste külastamine. Lambavilla tund.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks

Laagri lõpetamine ja pidulik diplomite jagamine. Näidendite esitamine lapsevanematele.

See saab olema vahva ja meeldejääv suvelaager!

Ära raiska aega ja registreeru kohe!

Laagrisse registreerimiseks on lihtsaim võimalus täita ära registreerimiskaart. Kui see ei sobi või ei õnnestu, siis palume võtta meiega ühendust e-posti  kairi@lastekoolitus.ee või telefoni teel + 372 527 1188

Täitke väli, juhul kui soovite koolituskulult tulumaksu tagastust.