Lasteaiad

Aruheina lasteaed, (õp Maire)
esmaspäev kell 15.30 edasijõudnud
esmaspäev kell 16.10 algajad

Aruküla lasteaed, (õp Helen)
neljapäev kell 15.45 edasijõudnud 
neljapäev kell 16.10 algajad

Assaku lasteaed, (õp Maire)
neljapäev kell 15.30 edasijõudnud
neljapäev kell 16.10 algajad

Asundude lasteaed, (õp Jaanika)
Alustame 8.9.2020
teisipäev kell 15.10 edasijõudnud
teisipäev kell 15.55 algajad

Kangru lasteaed, (õp Kairi)
reede kell 15.15 edasijõudnud
reede kell 15.55 algajad

Keila lasteaed Vikerkaar, (õp Ragne)
teisipäev kell 16.00 algajad
teisipäev kell 16.40 edasijõudnud

Keila lasteaed Vikerkaar, Sipsiku maja
(õp Klarika)

esmaspäev kell 16.00 algajad
esmaspäev kell 16.40 edasijõudnud

Kiili lasteaed, (õp Helena)
reede kell 15.15 algajad
reede kell 16.25 algajad

Kostivere lasteaed, (õp Brigid -Ly)
kolmapäev kell 17.00 algajad
kolmapäev kell 17.40 edasijõudnud

Kuusalu lasteaed, (õp Kerttu)
neljapäev kell 15.15

Lagedi lasteaed, (õp Jaanika)
esmaspäev kell 16.00 algajad
esmaspäev kell 16.40 edasijõudnud

Loo lasteaed, (õp Jaanika)
Alustame 3.9.2020
NB!
 Tunnid toimuvad Loo kultuurikeskuses
neljapäev kell 17.00 algajad
neljapäev kell 17.40 edasijõudnud

Maardu Sipsik, (õp Helena)
kolmapäev kell 16.15 algajad
kolmapäev kell 16.55 algajad

Männi lasteaed, (õp Maire)
kolmapäev kell 15.30 edasijõudnud
kolmapäev kell 16.10 algajad

Männimudila lasteaed, (õp Ragne)
reede kell 15.50 algajad
reede kell 16.25 edasijõudnud

Muuga lasteaed, (õp Helena)
esmaspäev kell 16.00 algajad

Neeme lasteaed, (õp Helena)
teisipäev kell 16.00 algajad
teisipäev kell 16.40 edasijõudnud

Pangapealse lasteaed, (õp Joanna)
esmaspäev kell 16.00 algajad
esmaspäev kell 16.50 edasijõudnud

Saku lasteaed Päikesekild, (õp Kersti)
teisipäev kell 16.30 algajad
teisipäev kell 17.10 edasijõudnud

Taaramäe lasteaed, (õp Helena)
esmaspäev kell 16.00 algajad
esmaspäev kell 16.50 edasijõudnud

Uuesalu lasteaed, (õp Helen)
kolmapäev kell 16.00 algajad
kolmapäev kell 16.40 edasijõudnud

Võsukese lasteaed, (õp Helena)
Alustame 6.10.2020
teisipäev kell 15.15 edasijõudnud
teisipäev kell 16.00 algajad

Õismäe lasteaed Vikerkaar, (õp Ragne)
Alustame 1.10.2020
neljapäev kell 15.30 edasijõudnud
neljapäev kell 16.10 algajad

Ääsmäe lasteaed, (õp Kairi)
teisipäev kell 16.00 algajad
teisipäev kell 16.45 algajad