Tunniplaan 2021/2022

Aruküla perekeskus Männikäbi, (õp Helena)
neljapäeviti kell 15.40 (2. ja 3. klassi lapsed);
neljapäeviti kell 16.20 (1. klassi lapsed);
neljapäeviti kell 17.00 (lasteaialapsed).

Assaku lasteaed, (õp Brigid-Ly)
neljapäev kell 16.05 algajad
neljapäev kell 16.45 edasijõudnud

Asundude lasteaed, (õp Jaanika)
teisipäev kell 16.00
teisipäev kell 16.40

Järveküla lasteaed, (õp Maire)
teisipäev kell 16.00
teisipäev kell 16.40

Järveküla lasteai Leerimäe maja, (õp Maire)
neljapäev kell 15.30

Kangru lasteaed, (õp Heli)
reede kell 15.15 edasijõudnud
reede kell 15.55 algajad

Keila Rukkilille lasteaed, (õp Jaana)
teisipäev kell 16.00 

Kiili lasteaed, (õp Helena)
reede kell 15.15 algajad
reede kell 16.25 algajad

Kostivere lasteaed, (õp Brigid -Ly)
kolmapäev kell 17.00 algajad
kolmapäev kell 17.40 edasijõudnud

Kuusalu lasteaed, (õp Kairi)
neljapäev kell 16.15

Lagedi lasteaed, (õp Jaanika)
esmaspäev kell 16.15

Loo lasteaed, (õp Jaanika)
neljapäev kell 16.00
neljapäev kell 16.40

Maardu Sipsik, (õp Maire)
kolmapäev kell 16.15 algajad
kolmapäev kell 16.55 algajad

Männimudila lasteaed, (õp Ragne)
reede kell 16.00
Alustame 1. oktoobril

Muuga lasteaed, (õp Brigid-Ly)
esmaspäev kell 16.00 algajad

Neeme lasteaed, (õp Brigid-Ly)
teisipäev kell 16.00 algajad
teisipäev kell 16.40 edasijõudnud

Pangapealse lasteaed, (õp Maret)
esmaspäev kell 15.30 algajad
esmaspäev kell 16.10 edasijõudnud

Saku lasteaed Päikesekild, (õp Kesti)
teisipäev kell 16.30 algajad
teisipäev kell 17.10 edasijõudnud
neljapäev kell 16.30

Taaramäe lasteaed, (õp Helena)
esmaspäev kell 16.00 algajad
esmaspäev kell 16.50 edasijõudnud

Tabasalu Teelahkme lasteaed, (õp. Heli)
esmaspäev kell 16.30 algajad

Tallinna lasteaed Naksitrallid, (õp Heli)
teisipäev kell 15.50 algajad
teisipäev kell 16.35 edasijõudnud

Uuesalu lasteaed, (õp Kairi)
esmaspäev kell 15.45

Vaida lasteaed,
esmaspäev kell 15.00

Veerise lasteaed
kolmapäev kell 16.05 edasijõudnud
kolmapäev kell 16.45 algajad

Võsukese lasteaed, (õp Helena)
teisipäev kell 15.15 edasijõudnud
teisipäev kell 16.00 algajad

Õismäe lasteaed Vikerkaar, (õp Ragne)
neljapäev kell 15.30 edasijõudnud
neljapäev kell 16.10 algajad

Ääsmäe lasteaed, (õp Ragne)
teisipäev kell 16.00 algajad
teisipäev kell 16.45 algajad

Ülemiste lasteaed, (õp Jaanika)
teisipäev kell 16.45