Suvelaager

Suvelaager “Inglise keel läbi kaunite kunstide”

Laste Erahuvikool Let´s speak English kutsub 6-13 aastaseid lapsi suvisesse inglise keele- ja kaunite kunstide laagrisse!

Laager toimub 05.07–09.07.2021  Rae koolis (Ussiaugu tee, Vaskjala, 75313 Harju maakond).

Inglise keele õppe teeb vaheldusrikkaks erinevate kunstiliikidega tegelemise osakaal ning tegevused aktiivõppe meetodil ehk läbi praktiliste tegevuste: keelemängud, õppekäigud, loovülesanded, laulmine, pillimäng, muusikaline liikumine, meisterdamine, joonistamine, sportlikud tegevused ja draamaõpe. Keskendume eelkõige suhtluskeele arendamisele.

Suvelaager lõppeb kontserdiga  vanematele. Õpitakse laule, erinevaid pille, meisterdame rütmipille. Matkame looduses, tutvume kohaliku talueluga ning käime lehmalaudas uudistamas.

Õpetajateks on Gustav Adolfi Gümnaasiumi muusikaõpetaja Jaanika Palkman ning Erahuvikooli Let’s Speak English inglise keele õpetaja Helena Kirt, kes omavad pikaajalist töökogemust alghariduse vallas.

Hind 145,00

NB! Kui riigilt tulenevate nõuete tõttu ei saa suvel laagreid läbi viia, siis registreeringud tühistatakse ja laagritasud tagastatakse täies mahus.

 

LAAGRI AJAKAVA

Kogunemine Rae kooli juures kell 9:00-9:30

Laagri päev lõppeb kell 17:00

Tegevused toimuvad gruppides. Grupid vahetuvad pärast lõunasööki. Mõlemad grupid saavad võrdselt kõiki tegevusi. Päev algab ja lõppeb ühistegevustega, hommikul üldjuhul koolimajas sees, pärastlõunal ümber lõkke.

ESMASPÄEV

Kogunemine Rae koolimaja juures. Ühistegevused nii eesti kui inglise keeles. Tutvumine laagripaigaga. Laagri nime ja logo konkurss. Laagrilipu valmistamine. Tutvumismängud ja väike uudistusretk ümber koolimaja. Retke käigus uurime, mis lilled koolimaja ümbruses meie silma rõõmustavad. Õpime laule, mängime erinevatel pillidel. Õppimismängud vahelduvad loovtöödega.

Inglise keele õppimine läbi mängulise ja interaktiivse tegevuse. Töölehed.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks

Pärastlõunal tegevused gruppides (inglise keel/muusika).

Õhtuoode

TEISIPÄEV

Ühisretk Pajupea talu lehmalauta, tutvume sealse eluoluga ja talutöödega. Õpime taluloomade nimetusi ka inglise keeles ning laulame taluloomadest kirjutatud  lastelaule mõlemas keeles. Matk Rae koolimaja juurest sihtkohta ja tagasi.

Lõuna ja vaba aeg

Pärastlõunal tegevused gruppides:

Inglise keele igapäevane suhtluskeel. Laulude, pillimängu ja muusikalise liikumise harjutamine. Muusikalise etenduse tutvustamine ja laulude, palade ja tantsunumbrite valimine.  Keelelised tegevused läbi mängude ja loovuse. Tegevused toimuvad kahes väikegrupis.

Õhtuoode, lõke

KOLMAPÄEV

Inglise keel ja muusika: Pilli meisterdamine. Muusikaliste etteastete harjutamine ja lavastamine. Interaktiivsed harjutused sõnavara kinnistamiseks.

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks.

Pärastlõunal: grupid vahetuvad

Ühine lõkkeõhtu

NELJAPÄEV

Inglise keel ja muusika.Muusikalise etenduse proov ja õpitu kinnistamine loovtööde abil. Keelelised tegevused läbi mängude ja loovuse.

Õhtuoode, lõke

REEDE

Ühistegevused mõlemas keeles. Kokkuvõtete tegemine. Muusikalise etteaste peaproov ja meisterdatud tööde esitamine näituseks. Koolimaja kaunistamine. Lammaste külastamine

Lõuna ja vaba aeg lustimiseks

Laagri lõpetamine ja pidulik diplomite jagamine. Muusikalise lavastuse esitamine lapsevanematele.

See saab olema vahva ja meeldejääv suvelaager!

Ära raiska aega ja registreeru kohe!

Laagrisse registreerimiseks on lihtsaim võimalus täita ära registreerimiskaart. Kui see ei sobi või ei õnnestu, siis palume võtta meiega ühendust e-posti  kairi@lastekoolitus.ee või telefoni teel + 372 527 1188

Vali lapse vanus
Täitke väli juhul kui lapsel esineb allergia.
Täitke väli, juhul kui soovite koolituskulult tulumaksu tagastust.
Täitke väli, juhul kui soovite koolituskulult tulumaksu tagastust.

Meie õpetajad

Helena

Jaanika